sobotni wieczór w Krakowie..
sobotni wieczór w Krakowie..
Komentarze: 6
Adam Koczur

 

 

Aktualności


 

Dawid Ancew

Adam Kokot

Jan Krzysztofek

Andrzej Paszkowski

Andrzej Kuruc (andras)

Agnieszka Pawlik (leo)

Jacek.Gold

Koral

Radek Dzielski

 

 

Warunki rejestracji:
Wszystkie opinie wyrażane w serwisie są własnością wyłącznie ich autorów i to oni w pełni odpowiadają za ich treść. Administratorzy, moderatorzy i webmaster odpowiadają wyłącznie za posty ich autorstwa jednocześnie informują iż wszystkie komentarze naruszające czyjeś dobre imię lub będące sprzeczne z polskim prawem będą niezwłocznie usuwane.

Niniejszym, zgadzasz się nie postować tekstów które mogą być uznane za obraźliwe, mogą zawierać elementy dyskryminacji rasowej czy też seksualnej, zwierać treści pornograficzne itp. Jako zarejestrowany użytkownik, zgadzasz się na przechowywanie w naszej bazie danych, które zostały podane podczas rejestracji z możliwością wglądu i ich poprawienia. Administratorzy oraz webmaster nie biorą odpowiedzialności za kradzież powyższych danych poprzez nieautoryzowany dostęp do naszej bazy danych.

Niniejsze oprogramowanie korzysta z 'ciasteczek' (cookies) przechowywanych lokalnie na komputerze użytkownika. Niniejszym zapewniamy iż nie służą one aby uzyskać dostęp do jakichkolwiek informacji o użytkowniku serwisu i są w pełni bezpieczne.

Pełna wersja regulaminu znajduje się w DZIALE FOTO przycisk 'Regulamin'

Nowych użytkowników obowiązuje limit 1zdjęcie/dzień w przypadku dodania większej ilości zdjęć będą one akceptowane w kolejnych dniach wg kolejności dodania przez autora.


Klikając poniższy przycisk 'Zgadzam się' akceptujesz powyższe warunki regulaminu.

 

Home

Nowe zdjęcia

Najpopularniejsze zdjęcia

Wyszukiwanie zaawansowane

Guestbook

Contact

 

 

 

Nazwa użytkownika:
Hasło:
Logować automatycznie podczas następnej wizyty? Zapomniałem(am) hasła
Rejestracja

 

Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do zamieszczonych tu fotografii naleza do ich tworcow.
Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie jest zabronione.

Powered by 4images 1.7.13 Copyright 2002 4homepages.de
Copyright 2008 foto.NTarg.pl